5
ofert
Agent

Doradca d/s nieruchomości

agent@agorn.pl

508 828 708

zostaw wiadomość
27,27 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

NOWA ATRAKCYJNA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE NIERUCHOMOŚCI !

DOSKONAŁA LOKALIZACJA !

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 44 m2,mieszczącego się na os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej, ul. Broniewskiego. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Mieszkanie jest z dużym balkonem oraz piwnicą.

Kuchnia umeblowana i w pełni wyposażona w AGD. Pokoje częściowo umeblowane (tak jak na zdjęciach)

Wszystkie pomieszczenia odświeżone - pomalowane, na podłodze panele. Łazienka w całości w kafelkach. Okna plastikowe.

OPŁATY:
-Czynsz najmu 1200 zł/m-c
-Czynsz do spółdzielni  ok 650-800 zł/m-c w tym koszty ogrzewania centralnego, zużycia zimne i ciepłej wody, śmieci, koszty administracji.
 -Dodatkowo płatne jedynie koszty faktycznego zużycia prądu i gazu(do gotowania)
-Kaucja zwrotna 2000zł

Preferowane osoby niepalące, bez zwierząt.
Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego.
Okres umowy minimum rok.

Świadectwo energetyczne SCHE/19815/1440/2023

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty AGN-MW-1623
Powierzchnia 44,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 9
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Opłaty w czynszu CO, fundusz remontowy, woda
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do wprowadzenia
Mies. czynsz admin. 800 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Winda tak
Liczba wind 4
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

AGN-MW-1670

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o pow .ok.38m2, znajdujące się w niskim 4-piętrowym budynku na 2 piętrze na oś.Piastowskim. Mieszkanie po remoncie, posiada korzystny układ pomieszczeń, ciekawie zaaranżowane. Lokal mieszkalny posiada 2 pokoje w tym jeden z balkonem. ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
36,84 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

AGN-MW-1675

REWELACYJNA OFERTA! Oferujemy Państwu komfortową kawalerkę typu studio z pięknym widokiem na panoramę Bielska. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane, wszystkie instalacje, meble, kuchnia na wymiar. Kawalerka ustawna z przepięknym widokiem. Lokal mieszkalny mieści ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
54,17 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na wynajem

AGN-MW-1681

NAJEM OKAZJONALNY Proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku  w Bielsku-Białej.(w pobliżu szpitala Pediatrycznego) W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, sklep, przystanek komunikacji miejskiej, basen, banki.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
48,00 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany

Bielsko-Biała, Złote Łany
mieszkanie na wynajem

AGN-MW-1715

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.34m2, znajdujące się przy ul. Gorkiego w Bielsku. Kawalerka jest wyposażona, ustawna, z loggią, znajdująca się na wysokim parterze. Dużym atutem jest ogrodzony teren wokół budynku, który służy jako parking. Czynsz w mieszkaniu ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,24 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Złote Łany